Sohbet Sitesinde Kendini Aramak Acaba Kendimi Bulabilir miyim ?

Her insan az da olsa sevilmeye muhtaçtır.   Bence en büyük manevi ihtiyaçlarımızdan biri de sevgidir. Bir ilişkide sevgi olmazsa saygı da olmaz ve ilişki yürümez. u yüzden insanları sevmeliyiz. Onlara yapmacıktan gülmek yerine, içimizden gelerek tebessüm etmeliyiz.

Mesela bizim burada çoğu insan karaktersiz. Kimse sevmeyi beceremiyor. Onlar için sadece dış görünüş önemli. Üstümüzde giydiğimiz güzel kokulu kıyafetler ne ifade eder ki?  Temiz ve bakımlı kelimesinden daha fazlasını buluyorlar. Çok iyi kalpliye benziyor. Allah’ım ! Üstümüzdeki kıyafetlerden nasıl anlaşılıyor ?  Sözün özü dış görünüşe önem verip karakterini göz ardı etmemeliyiz. Ben de bizim buradakilerin iki günlük sevgilerini göz ardı edip Chat sohbet siteleri ne sarıldım.  İlk girdiğimde hiç alışamamıştım. Aradan haftalar geçince kanka  dediğim, Abi/Abla dediğim Ve benim için en önemlisi bidene  dediğim kişiyle tanıştım.  Kankamla  şakalar yapıp güldük, espri anlayışımı sınadı. Yeri geldiğinde ona sapıtana küfürler yağdırdım yeri geldiğinde kankama lakaplar taktım ama fark ettim ki kankanın yeri çok ayrı oy Abi/Abla dediğim kişilere ise hep uyuz oldum. Çünkü hep öğüt verdiler bana hep katkıları dokundu. Kendimi onların yanında çok cahil hissediyorum. Ama sağ olsunlar, işin iyi yanı çok faydaları dokunuyor. Ve gelelim bidene  dediğim kişiye, Ya nasıl tanıştık bende tam olarak bilmiyorum. Sanırım özelime soru işareti koymuştu. (Ki bunu her kıza yapıyordu sanırım ben denk geldim ). Bende ona üç nokta koymuştum.  Bana ne anlama geldiğini sordu? Bende o ara kime celallendiysem ona bağırıp çığırdım. Sonra bana*öfken aklının önüne geçmesin *dedi hiç unutmam.  Aradan günler geçti. Biz neyiz? dedim. Cevap veremedik. Anladım ki seni seviyorum demek marifet değil her zaman yanımda olduğunu göstermesi yeterliydi. Gerçekten de o benim her şeyim olduğunu kavradım. Hem sırdaşım. Hem can dostum. Hem de müstakbel eşim. Şu an derslerimden dolayı aramız açılsa da bu yazıda beni görür diye umuyorum. Hayatımın aşkını mahallede bulamazken, Chat sitesin de buldum. Telefonda konuştuk. Allah’ım o nasıl bir endam sestir. Ama o ara balkonda konuştuğum için komşular duymasın diye hem alçak sesle hem de  hadi kapat derken ses kesildi. Sese hayranlık duydum. Ses kulağımda ve tüm hücrelerimde sanki turluyordu. bunun adı aşktı bence aşk. Ama işin iyi tarafı chat sitesi trsohbetsitesi.com   yayın almıştı çok şükür sesini duydum demiştim. Hatta bana istek parçası bile  yaptı. Seni sevmiyorum artık parçasını çaldırdı. Jeton yeni düştü. Beni artık sevmiyormuş.

Neyse ben paşamın gönlünü alırım. Ha bu arada, Size tavsiyem. Sevilmek istiyorsanız samimi ve içten olun gerisi yalan. Birde  sitemizde olun.

trsohbetsitesi.com

 

Bunu Paylaşın..Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin